Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2012

Συνεχίζει την καλή του πορεία ο Α.Ο.Π.

Τον βαθμό της ισοπαλίας πήρε ο Α.Ο.Π. μέσα στην έδρα της Κρήνης και οι ελπίδες για την σωτηρία είναι πολύ μεγάλες.
Με ένα καταπληκτικό γκολ του Μπαλάφα Θ. με ωραίο δυνατό σουτ στο κατέβασμα της μπάλας από κεφαλιά απόκρουση τον αντιπάλων, προηγήθηκε στο σκορ ο Α.Ο.Π. στο πρώτο ημίχρονο για να έρθει στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου η ισοφάριση από απευθείας εκτέλεση φάουλ.
Στο δεύτερο ο Α.Ο.Π. ήταν καλύτερος και θα μπορούσε να πάρει το αποτέλεσμα αν ήταν λίγο ποιο τυχερός στης τελικές προσπάθειες.

ΣΚΟΡ: Α.Ο.Π. - Α.Ο.ΚΡΗΝΗΣ 1-1

ΣΚΟΡΕΡ: ΜΠΑΛΑΦΑΣ Θ.

ΣΥΝΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑΣ: ΛΟΥΚΟΡΟΣ ΕΥ. , ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΛΟΥΚΟΡΟΣ ΝΤ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ.,(ΜΠΛΟΓΚΟΥ Μ.) ΜΠΑΛΑΦΑΣ Λ., ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΦΑΣ Ν., ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΕΥ., ΜΠΑΛΑΦΑΣ Θ.,(ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ Ν.) , ΜΠΑΛΑΦΑΣ Α.(ΒΛΙΩΡΑΣ Γ.) , ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΧΡ.

ΦΩΤΟ:
 Πανηγυρισμοί μετά το Γκολ του Μπαλάφα Θ.

Τρίτη 21 Φεβρουαρίου 2012

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ:Α.Ο.ΚΡΗΝΗΣ - Α.Ο.ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΥ. ΠΕΜΠΤΗ 23/02/12 ΣΤΙΣ 15:00.

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 23/2/12 ΤΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α1
Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί

Α1  Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος Ώρα     15:00
Κρήνης Κρήνη              - Πετρόπορος ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΑΝΗΣ - ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ
Ράξας Ράξα                - Ασκληπιός ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ - ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Α.Ο.Π......!!!

Την πραγματική του δύναμη έδειξε ο Α.Ο.Π. την Κυριακή εντός έδρας με τον Παλιόπυργο που κέρδισε με 3-1.
Αυτός είναι ο Α.Ο.Π. που ξέραμε........και πιστεύουμε ότι αυτό θα μας δείχνει από δω και πέρα ....ότι μπορεί να πάρει αυτό που θέλει.
Ισοφαρίστηκε στο 70' του δευτέρου ημιχρόνου μετά από το 1-0 που έκανε ο Μπαλάφας Αντρέας με ωραίο διαγώνιο σουτ στο πρώτο ημίχρονο, αλλά δεν τα παράτησε και στο 80' με έναν καταπληκτικό συνδυασμό του Κολίτσα Χ. με τον Μπαλάφα Α. με τον δεύτερος να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, για να έρθει στο 90' ο Καλαντζής Π. με απευθείας χτύπημα κόρνερ να στήλη την μπάλα για τρίτη φορά στα δίχτυα του αντιπάλου.
Παρόλο που από το 75' έπαιζε με έναν παίχτη λιγότερο λόγω δεύτερης κίτρινης κάρτας του Τζιάνη Κ.

ΣΚΟΡΕΡ: ΜΠΑΛΑΦΑΣ Α.(2) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π.

ΣΚΟΡ: Α.Ο.Π.- Α.Ο.ΠΑΛΙΟΠΥΡΓΟΥ 3-1.

ΣΥΝΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑΣ: ΛΟΥΚΟΡΟΣ ΕΥ., ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΛΟΥΚΟΡΟΣ ΝΤ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΑΚΟΣ Ι., ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΦΑΣ Θ.(ΜΠΑΛΑΦΑΣ Ν.), ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΧΡ.(ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Κ.), ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΕΥ.( ΜΠΑΛΑΦΑΣ Λ.) , ΤΖΙΑΝΗΣ Κ.(ΚΟΚΚΙΝΗ) , ΜΠΑΛΑΦΑΣ Α.